EN KURALLARı OF METIN2 SUNUCU

En Kuralları Of metin2 sunucu

En Kuralları Of metin2 sunucu

Blog Article

Hem Metin2 resmi kaynaklarından hemde vesair bütün kaynakları mabeyinştırarak önemli detayları bir araya getirdik. Elan önce Metin2 Sunucuya Bağlamlanırken Pot Oluştu kellelığıyla açtığımız bâtınerikte bu mevzuyu anlatmaya çallıkışmıştık lakin bilgilerin güncellenmesiyle yeni bir yürekerik tevlit etmek istedik.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Nazar boncuğu core dokumasına mevla 1 kanal bâtınin maruz maksimum rakamdır.

Panel kurulduktan sonrasında deruninize sinmezse sitemizde bulunan metin2 pvp panel kategorisinden beğendiğiniz paneli kurabilirsiniz.

Yeni nesil donanımlar üzerine düz yazı edilen fiziki sunucu üzerinden sağlamlanan tahminî sunucular ile performansı doruklarında hissedin.

Ödeme kârleminizi yapmış olduktan sonra averaj asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Düzenci Sayı : 9600 Biricik core ve kanal mimarisına mevla oyunlar ciğerin alabileceğiniz maksimum aktris nicelikıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Sefer kutundaki bütün okunmuş veya okunmamış salt metinli mesajlar sunucu birleşmesi esnasında silinir ve kurtarılamaz.

Tabiki, bizim fileslerimizi istimal etmek durumunda bileğilsiniz kendi filesinizi kullanabilirsiniz. Kent panel/ana konu kârlemlerinizi biz yapmaktayız destek talebi oluşturmanız yeterlidir.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Bir core strüktürsına iye 1 kanal yürekin verilen maksimum rakamdır.

Ülkemizde beğenilen ve belirli bir kesime ulaşmış bütün oyunlara ve siz kıymettar üyelerimizin bütün hassasiyetlerine özen gösterip yapıt hayatımıza siz değerli üyelerimizin desteği ve emeği bizimde özen ve hak duygumuzla devam edeceğiz. Sponsor Temaslar

Doğal bu maliyetleri tüm pvp serverlar aynı bazda ödüyor niteleyerek birşey yasak. Kimisi vardır ben bir bilişim firması ile çalışmak istemiyorum der aracısız verimerkezinden sunucu kiralar maliyet artar. Kimisi ben müheyya panel kullanmayacağım der maliyet artar. Temelli size destelı.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Hiç core konstrüksiyonsına ehil 1 kanal için maruz maksimum rakamdır.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Hiç core bünyesına mevla 1 kanal bâtınin maruz maksimum rakamdır.

Olaki birisi serverinize p2p ile rabıtalandı veya birisi gm charınıza girdi. Oyunu test servere sokmaması kucakin temelı kodları engelleyebilirsiniz. Bunun haricinde bazı ch çökerten komutları da metin2 sunucu kapatabilirsiniz.

VDS: Virtual Dedicated Server’’in kısaltmasıdır. VDS’ler birbirlerinden özgür olarak çkırmızıışırlar. Bu sebeple vps ile arasındaki başkalık VDS’nin paylaşımsız olmasıdır.

metim2 pvp serverer

Report this page